Новини сайту

Про складання академічних заборгованостей випускними бакалаврами заочно-дистанційної форми навчання (групи 19-зт, 17-з)!

Про складання академічних заборгованостей випускними бакалаврами заочно-дистанційної форми навчання (групи 19-зт, 17-з)!

by Федоров Микола Миколайович -
Number of replies: 0

     До уваги бакалаврів заочно-дистанційної форми, які закінчують навчання у червні 2022 року (групи 19-зт, 17-з) та станом на 6.05.2022р. мають академічні заборгованості за минулий навчальний період, згідно доданого списку (див. прикріплений файл)!

     Вам необхідно терміново (кінцевий термін - до 31.05.2022 р.) скласти зазначені академічні заборгованості в дистанційному режимі в системі Moodle DDMA. У разі наявності академічних заборгованостей за минулий навчальний період такі студенти будуть недопущені до фінальної заліково-екзаменаційної сесії у червні 2022 року й відповідно до підсумкової атестації (захисту дипломної роботи або складання кваліфікаційного екзамену).

     Для складання заборгованостей в дистанційному режимі студент, перш за все, повинен зв'язатися з відповідним викладачем і попередньо погодити з ним дату здачі і час відкриття доступу в системі Moodle DDMA на відповідні онлайн-ресурси підсумкового контролю знань.