Новини сайту

Увага! Заліково-екзаменаційна сесія 2-го семестру для випускних груп бакалаврів заочної форми навчання!

Увага! Заліково-екзаменаційна сесія 2-го семестру для випускних груп бакалаврів заочної форми навчання!

от Федоров Микола Миколайович -
Количество ответов: 0

До уваги студентів заочної форми навчання – випускних бакалаврів (групи 20-зт, 19-3, 18-з)!

Заліково-екзаменаційна сесія зимово-весняного семестру розпочинається з 20.03.2023р. відповідно до затвердженого розкладу: http://surl.li/flkrd.

Звертаємо увагу щодо регламенту проведення поточної сесії:

1. Здобувачі освіти під час сесії в обов’язковому порядку складають підсумковий контроль знань у вигляді заліків та екзаменів. При цьому студенти допускаються до сесії за умови позитивного складання до початку сесії семестрових контрольних робіт (55 і вище) та інших складових навчального плану дисциплін (лабораторних робіт, практикумів, завдань з самостійної роботи).

2. Умови налаштування дистанційних заліків та екзаменів в MOODLE DDMA:

- Доступ студентам до складання надається в межах конкретної дати, що призначена в розкладі для відповідної дисципліни. При цьому встановлюються такі часові обмеження доступу: початок – з 9:00, закінчення – 22:00.

- Кількість дозволених спроб – 1 (подальші спроби надаються студентам, у разі необхідності, під час перескладання заборгованостей);

- Обмеження в часі під час здійснюваної спроби: для залікової дисципліни – 2 години; для екзаменаційної – 3.

 3. Прийом перездач в поточну сесії здійснюється у спеціально відведені для цього у розкладі сесії дати або у інший вільний час (за домовленістю з викладачами).