Новини сайту

Про терміни початку літньої заліково-екзаменаційної сесії для здобувачів вищої освіти заочно-дистанційної форми навчання!

Про терміни початку літньої заліково-екзаменаційної сесії для здобувачів вищої освіти заочно-дистанційної форми навчання!

by Федоров Микола Миколайович -
Number of replies: 0

До уваги студентів заочно-дистанційної форми навчання! Повідомляємо про терміни початку літньої заліково-екзаменаційної сесії 2023-24 навчального року – з 10…17 червня 2024р. (залежно від приналежності до академічних курсів, див. графік освітнього процесу).

Детальний розклад сесії з позначенням конкретних дат складання екзаменів і заліків буде розміщено на сайті академії за два тижні до початку сесії.

Увага! Семестрові контрольні роботи!

Починаючи з 01.05.2024р. в системі MOODLE DDMA викладачами забезпечується відкриття доступу до виконання студентами семестрових контрольних робіт за навчальними курсами поточного навчального семестру.

Умови складання семестрових контрольних робіт:

- кількість здійснюваних спроб – 3;

- тривалість часу здійснюваної спроби – не обмежено;

- оцінювання – кращий результат за здійсненими спробами.

Також нагадуємо, що студенти допускаються до складання заліково-екзаменаційної сесії у разі наявності позитивних балів за семестровими контрольними роботами (55 балів і більше), а для студентів-контрактників – ще й за умови повної сплати за умовами контракту за 2023-24 навчальний рік.