Новини сайту

Правила користування системою MOODLE ДДМА

Правила користування системою MOODLE ДДМА

от MOODLE Administrator -
Количество ответов: 0

Система MOODLE ДДМА призначена виключно для дистанційного навчання студентів денного та заочного відділень.

Користувачам пропонується:

1. Обов'язково змінити в особистому профілі тимчасову адресу електронної пошти на власну діючу з підтвердженням зміни за посиланням, яке надійде на вказану адресу. Якщо протягом деякого часу посилання не приходить, не6обхідно перевірити теку «Спам». Це надасть змогу користувачу у разі необхідності відновити втрачений пароль.

2. З будь-яких питань стосовно роботи системи звертатися до адміністратора за адресою moodle.dgma.adm@gmail.com . При звертанні обов'язково вказувати прізвище і шифр групи, а також бажано логін і пароль. Змістовно формулювати суть проблеми.

3. Постійно контролювати розділ новин і повідомлень на головній сторінці системи, сумлінно виконувати всі розпорядження керівництва ЦДЗО ДДМА.

4. В якості аватарки використовувати особисте фото для спрощення ідентифікації користувачів.

Користувачам забороняється:

1. Без узгодження з керівництвом центру ДЗО ДДМА змінювати особисті дані в профілі користувача (окрім адреси електронної пошти).

2. Публікувати в особистому профілі інформацію, що безпосередньо не стосується навчального процесу.

3. Пропагувати заборонену законодавством України нацистську та комуністичну ідеологію, використовувати гасла, зображення та іншу символіку.

4. Використовувати систему обміну сповіщеннями для особистих потреб, які не стосуються навчального процесу.

5. Використовувати облікові дані інших користувачів для входу в систему.

 

При виявленні порушень користувачу висувається попередження. В разі не усунення зауважень профіль користувача буде заблокований, а розблокування можливе тільки на основі рішення деканату та керівника ЦДЗО ДДМА.