Новини сайту

Увага! Настановна сесія для студентів заочної форми навчання!

by Федоров Микола Миколайович -

До уваги студентів заочної форми навчання! Настановна сесія для всіх академічних груп ЦДЗО розпочинається з понеділка 18.09.2023р. Режим проведення – дистанційний (онлайн). Розклад сесії розміщений на сайті: http://www.dgma.donetsk.ua/rozkladi-sesiy-ta-konsultatsiy.html

Також звертаю увагу, що станом на цей момент завершена реєстрація всіх студентів на навчальні дистанційні курси першого навчального семестру 2023-24 навч.р. в системі дистанційного навчання MOODLE DDMA. Ці дисципліни вже доступні у особистих кабінетах здобувачів.

Нагадую, під час настановної сесії звертайте увагу на зміст відповідних навчальних курсів в системі MOODLE DDMA, а саме на лінки для проведення навчальних занять із викладачами в онлайн режимі (Google-Meet, Zoom). Початок таких онлайн занять відповідає часу, позначеному в розкладі настановної сесії.

 

З повагою, директор центру дистанційної і заочної освіти

Микола Федоров

Щодо перескладання здобувачами освіти академічних заборгованостей за минулий 2022-23 навчальний рік!

by Федоров Микола Миколайович -

До уваги студентів денної та заочної форм навчання! Перескладання академічних заборгованостей за минулий 2022-23 навч.р. доступно в дистанційному режимі на «дзеркалі» серверу MOODLE DDMA за посиланням: http://moodle.dgma.donetsk.ua (на «дзеркалі» збережено підписку студентів на дистанційні курси минулого року й відповідно прогрес оцінок). Також нагадуємо, інформацію щодо наявності академічних заборгованостей за минулий навч.рік студенти можуть отримати через перегляд онлайн-семестрового журналу за 2022-23 навч.р. для відповідної академічної групи: https://bit.ly/3HjTZui

Про початок навчальних занять для студентів заочної форми у 1-му семестрі 2023-24 н.р.

by Федоров Микола Миколайович -

До уваги студентів заочної форми навчання!

Повідомляємо, початок занять з настановної сесії першого семестру 2023/24 навч. року – з 18.09.2023р. Режим проведення – дистанційний (з використанням платформи MOODLE DDMA та програмних засобів для відео-конференц зв'язку).

Наразі триває підписка студентів ЦДЗО на навчальні курси в системі MOODLE DDMA поточного семестру. Слідкуйте за змістом персональних кабінетів й оголошеннями щодо розкладу занять.

Older topics...